Temelden dönüşüm

2020 yılında hepimizin aynı fikirde olduğu konu dönüşümün geleceğimiz olduğudur. Ancak UNIS Group olarak çok uzun zamandır şunları biliyoruz: hizmetlerimizin temelinde dayanıklılık ve dönüşüm bulunmaktadır. 1984’ten bugüne dünya çapındaki müşterilerimizin mevcut sistemlerini mümkün olduğu kadar uzun süre kullanmaya devam etmelerini sağladık, böylece yeni sistemlere yatırım yapmak zorunda kalmadılar. Sorunlu elektronik parçaları tamir ediyoruz ve bileşenler artık mevcut değilse, müşteri ile istişare edip uygun alternatifler arıyoruz.

Dönüşüm endüstrisine katkıda bulunuyoruz, çünkü miadını doldurmuş veya sorunlu elektronik ürünlere yeniden hayat veriyor ve bunları üretim sürecinde yeniden kullanıyoruz.

UNIS Group sorunlu elektronik cihazlarınıza ikinci bir hayat veriyor! UNIS Group, endüstriyel ekipmanınızın ömrünü uzatmak için sürdürülebilir bir onarım hizmeti sunar. Ayrıca yeni ve kullanılmış elektronik ürünlerini elde etmekle her zaman ilgileniyoruz. Bununla birlikte, sorunlu elektronik cihazlarınızı da bize teslim edebilirsiniz! Malzemeleri mümkün olduğunca yeniden kullanıyoruz ve artık kullanılmayan parçaları güvenilir bir şekilde geri dönüştürüyoruz. Böylece çevresel etkinin azaltılmasına ve daha iyi bir dünyaya katkıda bulunuyoruz.

Sürdürülebilir bir gelecek ve dönüşüm endüstrisi inşa etmek için bize katılmak ister misiniz? Lütfen bize ulaşın.