Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

UNIS Group endüstriyel elektronik ürünleri onarır: PLC’ler, sürücüler, robot elektroniği, güç kaynakları, monitörler, servo motorlar, CNC, programlayıcı cihazlar ve endüstriyel PC’ler.

UNIS Group markadan bağımsız olarak onarım yapar ve aşağıdakiler gibi birçok üretici ile uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz:

ABB, Allen-Bradley, Bosch Rexroth, Danfoss, Fanuc, Heidenhain, Hitachi, Indramat, Kuka, Lauer, Lenze, Mitsubishi, Modicon, Omron, Philips, SEW, Siemens, Telemecanique ve Texas Instruments.

Çoğu durumda, onarılan ekipmanınızın 2 ila 4 hafta içinde gelmesini bekleyebilirsiniz. Pratikte tüm onarımlar (yaklaşık %70 civarında) siparişin onaylanmasından sonraki 2 ila 4 hafta içinde hazır olur. Daha uzun onarımlar, temel olarak bileşenlerin teslim süresinden kaynaklanmaktadır.

UNIS Group acil onarımlar yaparak sizlere bir çözüm sunabilir. UNIS Group geldiğinde arızalı parçayı onarmaya hemen başlayacaktır. Stokta yedek parça varsa, değişim hizmetimizi de seçebilirsiniz. Bu durumda, stoklarımızdaki işlevsel olarak çalışan parça size derhal gönderilecektir. UNIS, üretiminizi en aza indirgemek için 7/24 elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Acil onarımlar, ekstra bir maliyet karşılığında mesai saatlerinden sonra ve hafta sonları da mümkündür. Bir sorumluluk sözleşmesiyle acil değişim veya onarımlar için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz (ilk altı acil onarım için).

Onarım, satış ve değişimde iki yıla kadar garantiye sahip olacaksınız.

Evet, günlük olarak güncellenen web sitemizdeki stokları kontrol edebilirsiniz. UNIS Group, geniş bir yedek parça stoğu bulundurmaktadır. 150.000’den fazla yedek parça ve 13.000 eşsiz ürün. Yeni elektronik ürünlerin yanı sıra kullanılmış parçalar, test edilmiş cihazlar ve birçok “ömrünü tamamlamış” parçalar.

Stokumuz: