Ayıplı Simodrives’inizi onaralım!

25 Mayıs 2018


Simodrives, dünya genelinde Otomotiv Endüstrisi için oldukça güvenilir bir tahrik çözümü olarak tanınmaktadır. Sürücüler, Otomotiv endüstrisindeki tüm üretim süreci boyunca kullanılmaktadır. Ayıplı bir Simodrive bu nedenle üretimin ciddi biçimde durmasına neden olabilir. Bununla birlikte, UNIS Group olarak Simodrives’inizin test edilmesi, onarımı ve temizliğinde destek vermekten mutluluk duyacağız. Bu, yeni bir modele zamanından önce yatırım yapmak zorunda kalmayacağınız ve mümkün olan en kısa sürede üretime başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Neden Simodrive onarım servis ortağınız olarak UNIS Group’u seçmelisiniz?

Endüstriyel elektronik uzmanı olarak UNIS Group, Simodrives’inizi onarmak için gereken tüm uzmanlığa sahiptir. Otomotiv Endüstrisinde müşterilere yıllardır onarım hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında, Simodrives onarımından sonra kapsamlı bir şekilde test etmek için benzersiz bir test sistemi geliştirdik. Simodrive güç kaynakları ve tahrik üniteleri, üç günlük dayanıklılık testinde 110 kW’a kadar yüksek ve sürekli güçle test edilir. Bu, Simodrive’ınızın test merkezimizden çıkarken başarıyla onarılmasını sağlar. Simodrive’ınız onarılamazsa, ayıplı ürünü geniş yedek parça stokumuzdan değiştirme seçeneğine de sahibiz.

Bu nedenle, onarım endüstrisindeki uzmanlığımız ve benzersiz test sistemimiz sayesinde bize gönderilen tüm Simodrive’ların %94’ünden fazlasını başarıyla onarabildik.

UNIS Group’un sundukları:

  • Kurtarma yoksa ödeme de yok
  • 2 yıla kadar garanti
  • Profesyonel ve hızlı
  • “Kullanım ömrü sonu” ürünlerin onarımı
  • Sabit onarım fiyatları
  • 7/24 servis (acil onarımlar)

UNIS Group, PLC’den frekans sürücülerine, yumuşak yol vericiden endüstriyel PC’lere kadar, endüstriyel elektronik ürünlerin onarım ve servisinde sizlerin ortağıdır. Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz veya sizin için neler yapabileceğimizi merak ediyor musunuz? Satış ekibimizle iletişime geçmekten ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almaktan çekinmeyin.