Yeni ve kullanılmış Siemens parçaları

Yeni ve kullanılmış Siemens parçalarını satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize yalnızca hangi parçaları aradığınızı söyleyin ve biz de size mükemmel bir fiyat teklifi gönderelim. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz ve parçaları sizler için hızlı bir şekilde sipariş edebiliriz. Hem yeni hem de kullanılmış tüm parçalar garanti kapsamındadır.

Resmi Siemens fabrika garantisini yeni ürünler için 1 yıl daha uzatıyoruz. Böylece Siemens size 1 yıl garanti veriyorsa, biz de 1 yıl ek garanti veriyoruz. Bu sayede 2 yıl garantiniz olacak.

İlgileniyor musunuz?

Lütfen satış ekibimizle iletişime geçin. Teklifin kabul edilmesiyle parçaları en kısa sürede stoklarımızdan sizlere gönderiyoruz veya ihtiyacınız olan ürünleri sizler için sipariş ediyoruz.

 

Yukarıdaki teklif bağlayıcı değildir. UNIS Group bunu değiştirme hakkını saklı tutar. Gerçek garanti süresi teklifte gösterilmektedir. Ekstra garanti, yalnızca UNIS Group’tan satın alınan Siemens ürünleri için geçerlidir. UNIS Group Genel Hüküm ve Koşullarında belirtilen diğer garanti koşulları tamamen geçerlidir.